10za50za10.pl
czas pozostały do finału
10za50za10.pl - - godzin
10za50za10.pl - - minut
10za50za10.pl - - sekund

Jury

10za50za10.pl
Maciej Hazubski
prezes IQ Partners S.A.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i sprzedaży. Doradzał w szeregu transakcji z zakresu inwestycji, fuzji oraz przejęć. Współtwórca i wspólnik kilku przedsięwzięć z obszaru nowych technologii, Internetu i rozwiązań mobilnych. Pracował m.in. w Misters Audytor oraz BDO Polska. Od 2000 r. do 2006 r. zajmował kierownicze i zarządcze stanowiska w firmach z branży technologicznej i internetowej m.in. w L2Mobile, Linia 1, Infogis czy Soltan. Aktualnie pełni funkcję prezesa zarządu IQ Partners oraz prezesa zarządu spółki w 100% zależnej od tego funduszu tj. inkubatora technologicznego Ventures Hub. Członek zarządu wehikułu inwestycyjnego IQ Venture Capital. Dodatkowo, jest przewodniczącym Rad Nadzorczych szeregu spółek z portfela inwestycyjnego IQ Partners. Prywatnie - miłośnik muzyki oraz sportów wodnych. Od pomysłodawców projektów oczekuje przejrzystej wizji biznesu oraz pewności siebie.

10za50za10.pl
Wojciech Przyłęcki
wiceprezes IQ Partners S.A.
prezes InQbe

Studiował prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Zarządzanie w Olsztyńskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji. Od 1997 jest przedsiębiorcą specjalizującym się w projektach technologicznych i internetowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów informatycznych. Współwłaściciel oraz długoletni Prezes Zarządu EnterNet, w której od podstaw stworzył serwis PRV.PL oraz Wapacz.pl. W latach 2005-2006 pracował jako Dyrektor ds. Rozwoju Technologii w EL2. Aktualnie pełni funkcję wiceprezesa zarządu IQ Partners oraz prezesa zarządu spółki InQbe, która pozyskała blisko 21 mln zł na budowę inkubatora projektów technologicznych i internetowych. Jest prezesem zarządu w kilku spółkach z portfela funduszu, zasiada także w radach nadzorczych wybranych spółek. Prywatnie pasjonuje się żeglarstwem i motoryzacją.

10za50za10.pl
Grzegorz Marczak
redaktor naczelny Antyweb.pl
prezes Antyweb Sp. z o.o.

Twórca najpopularniejszego bloga o nowych technologiach Antyweb.pl. Rocznik 74. Pasjonat nowych technologii, kibic wszelkich form przedsiębiorczości i kreatywności. Sympatyk startupów, ceniący ludzi skromnych i pracowitych. Również startuper, który z sukcesem prowadził i sprzedał serwis Pytamy.pl.

10za50za10.pl
Hubert Lewiński
PARP
Departament Wsparcia Instytucji
Otoczenia Biznesu

Absolwent politologii, od 2010 roku pracownik Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Departamencie Wsparcia Instytucji Otoczenia Biznesu. Od 2011 roku zajmuje się wspieraniem inkubatorów przedsiębiorczości w ramach Działania 3.1 PO IG „Inicjowanie Działalności Innowacyjnej”. Z ramienia PARP opiekuje się projektami w zakresie merytorycznym i finansowym. Weryfikuje sprawozdania z preinkubacji pomysłów rekomendowanych do wejść kapitałowych przez inkubatory w ramach tego działania.

10za50za10.pl eporady - cwiczenia na brzuch WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2013