10za50za10.pl
czas pozostały do finału
10za50za10.pl - - godzin
10za50za10.pl - - minut
10za50za10.pl - - sekund

O KONKURSIE

Czym jest 10za50za10

10za50za10 to konkurs na najlepsze pomysły biznesowe związane z nowymi technologiami. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonimy docelowo 10 najlepszych projektów, z pomysłodawcami których założymy spółki. Każdy z laureatów otrzyma 50 tysięcy złotych na start, w zamian za co obejmiemy 10% udziałów w jego biznesie. Zakładamy, że nasze pieniądze posłużą na stworzenie pierwszej wersji produktu z podstawowymi jego funkcjonalnościami tzw. MVP (minimum viable product). W zależności od rozwoju projektu, przewidujemy również możliwość kolejnych rund jego finansowania.

Do kogo skierowany jest konkurs?

Konkurs skierowany jest do każdego, kto wierzy, że ma dobry pomysł na startup. Projekt musi być na etapie początkowym, gdyż przewidujemy założenie z pomysłodawcą (lub pomysłodawcami) nowej spółki. Idea może być opracowana przez jedną lub więcej osób, jednak muszą one wcześniej ustalić między sobą założenia biznesowe tj. między innymi to, jak zamierzają podzielić się udziałami w przyszłej spółce.

Na jakich zasadach wyłonimy zwycięzców?

Konkurs podzielony został na trzy etapy:

Etap I: Przyjmowanie zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmować można w zakładce zgłoś projekt. Tam również zamieściliśmy wskazówki, jakie elementy zawierać powinny materiały. Zanim zdecydujesz się na udział w konkursie, zapoznaj się również z dokumentami, jakie podpisywane będą w przypadku zdobycia jednej z dziesięciu nagród. Na przesłanie zgłoszenia masz czas do 30 kwietnia br.

Etap II: Wybór 20 finalistów

Sposród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 projektów, których autorzy zaprezentują je podczas spotkania finałowego. Listę finalistów opublikujemy w zakładce aktualności na stronie 10za50za10.pl do 6 maja br.

Etap III: Finał konkursu

18 maja br. w Warszawie odbędzie się oficjalne spotkanie finałowe. Przedstawiciele każdego z 20 projektów przygotują 7-minutową prezentację swojego pomysłu. Jeszcze tego samego dnia, jury wyłoni 10 zwycięskich pomysłów i podpisze z nimi umowy. Szczegółowy plan imprezy opublikowany zostanie w dniu wyboru finalistów. Organizatorem konkursu jest fundusz IQ Partners oraz należący do jego Grupy Kapitałowej inkubator technologiczny InQbe.

10za50za10.pl eporady - cwiczenia na brzuch WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2013